Tréningový proces sa počas prvých týždňov nového roka rozbehol naplno.

V prvom rade chceme v mene celého klubu popriať všetkým (nielen futbalovým nadšencom) veľa zdravia, šťastia a chuti do ďalšej práce v novom roku 2023. Trénerom prajeme navyše trpezlivosť a hráčom to najdôležitejšie – aby sa im vyhýbali zranenia.

To, že je futbal fenomén, ukázali aj MS v Katare, ktoré boli úžasne zorganizované a fanúšikovia sa futbalom skutočne bavili. Bola radosť sledovať najmä záverečné zápasy turnaja. Nádherný pohľad bol na fanúšikov Argentíny, ktorí prespievali celý turnaj. Ich známu neoficiálnu hymnu “Muchachos” bolo počuť nielen na tribúnach, ale tiež v uliciach. Typickou črtou týchto futbalom pobláznených fanúšikov bola dvojica Maradona – Messi. Nie nadarmo sa hovorí, že futbal je viac než náboženstvo.

Aj pre nás v akadémii znamená futbal všetko. Ako ste už niektorí postrehli, tréningový proces RFA FK Nižná sa po krátkej prestávke naplno rozbehol. Čakajú nás nové výzvy, nové zážitky, ale hlavne radosť našich najmenších na spoločnej futbalovej ceste za úspechmi. Budeme radi, ak privítame v našich radoch i nových členov, pre ktorých je futbal životnou láskou.

Andrej Brčák
Športový riaditeľ RFA FK Nižná